Sezóna dojení ovcí je v plném proudu a hezky u nás prší, takže pastva je stále zelená a mléka je plný kotel. Máme čerstvé, i uzené sýry, Feta a tvaroh jsou k mání na dotaz. Zrající ovčí sýr a ovčí brynza z našeho sklepa jsou Vám plně k dispozici. Co si do neděle objednáte, my nejpozději v pátek dodáme. U nás můžete koupit také originální sýr Konopáč, tak jak ho znáte z veletrhů Cannafest nebo Konopex.

Dárková poukázka na sýr Konopáč v hodnotě 500,- Kč

 

Předplatné pro všechny, kteří milují originální sýr Konopáč, nebo by ho rádi darovali. Sýr nyní zraje a první mladé kousky budeme ochutnávat v srpnu. Poukázku je možné uplatnit také na čerstvý nebo uzený Konopáč. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
6.10.2022
500 Kč
   
Kategorie Z ovčího mléka
Záruka minimální trvanlivost 30 dní
 

V tuto chvíli zrající sýr Konopáč zraje a je tedy možné koupit poukázku, kterou si jej rezervujete. Ve vakuu balené čtvrtky mají přibližně 1 kg. Variantu rozčtvrceného bochníku o váze přibližně čtyř kilogramů můžete využít jak pro sebe, tak pro obdarování v rodině, nebo přátelům, na různé oslavy a podobně.

Nabídka stáří se v průběhu roku může měnit. Stárnutím se mění chuť i cena sýra. Zakoupené poukázky lze vyměnit za sýr Konopáč do šesti měsíců od pořízení.

Hmotnost 3 kg