Sezóna dojení ovcí je v plném proudu a hezky u nás prší, takže pastva je stále zelená a mléka je plný kotel. Máme čerstvé, i uzené sýry, Feta a tvaroh jsou k mání na dotaz. Zrající ovčí sýr a ovčí brynza z našeho sklepa jsou Vám plně k dispozici. Co si do neděle objednáte, my nejpozději v pátek dodáme. U nás můžete koupit také originální sýr Konopáč, tak jak ho znáte z veletrhů Cannafest nebo Konopex.

Bryndza 145g

 

Měkký zrající sýr pikantní chuti z ovčího mléka. Bryndzu je  možné použít jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. Vakuově zabalená má trvanlivostí až 8 týdnů.

 

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
Můžeme doručit do
22.8.2022 - -
75 Kč 230 Kč 450 Kč od 75 Kč
   
Kategorie Zrající sýry
Záruka minimální trvanlivost 8 týdnů
 

Při výrobě bryndzy používáme tradiční postupy a vlastní, čerstvě nadojené ovčí mléko. V bryndze z Brníčka nenajdete ani kapku kravského mléka. 
Zároveň umíme díky našim sklepům a novým technologiím uchovat bryndzu v chlazené podobě až jeden rok. Ovčí bryndzu z Brníčka můžete ochutnávat celoročně. Výborně se hodí na halušky i do různých omáček, nebo pomazánek, na saláty a překvapí vás chuť bryndzy v kombinaci s červenou řepou a snítkem máty. V rámci studené kuchyně navíc získáte množství probiotik, která se v bryndze přirozeně vyskytují. Vybírat můžete z balíčků 145g, 500g nebo 1kg, dle sezónní nabídky.

Obsah: ovčí mléko, sůl 3%, syřidlo