Z důvodu letních teplot je možné čerstvé sýry objednávat pouze na osobní odběr, nebo rozvoz po Olomouci. Zrající ovčí sýr a brynza z našeho sklepa jsou Vám plně k dispozici. Jen u nás můžete koupit originální sýr Konopáč, tak jak ho znáte z veletrhů Cannafest a Konopex.

Dárková poukázka na sýr Konopáč 1kg

Neohodnoceno
 

Předplatné pro všechny, kteří milují originální sýr Konopáč, nebo by ho rádi darovali. Nyní je dostupný ve dvou variantách, čerstvý nebo uzený. První letošní zrající Konopáč bude možné odebrat v srpnu.

Dostupnost Vyprodáno
600 Kč
   
Kategorie Z ovčího mléka
Záruka minimální trvanlivost 30 dní
 

V tuto chvíli nabízíme náš zrající sýr Konopáč ve stáří 8 měsíců. Ve vakuu balené čtvrtky mají přibližně 1 kg. Variantu rozčtvrceného bochníku o váze přibližně čtyř kilogramů můžete využít jak pro sebe, tak pro obdarování v rodině, nebo přátelům, na různé oslavy a podobně.

Nabídka se může měnit. Stárnutím se mění chuť i cena sýra. Zakoupené poukázky je možné vyměnit za zrající sýr Konopáč do dvou měsíců od pořízení.

Hmotnost 3 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.